Stajnia Pod Tężniami

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

W Ciechocinku, miłośnicy jazdy konnej mają do dyspozycji kilka ośrodków jeździeckich. Stajnia Pod Tężniami to jeden z nich - ten powinien zainteresować przede wszystkim tych turystów i kuracjuszy, którzy nie mają wielkiego doświadczenia w aktywnym wypoczynku w siodle. Co wcale nie znaczy, że wprawni jeźdźcy nie mają tu czego szukać.

Oferta Stajni Pod Tężniami obejmuje oprowadzanie na kucyku - to oczywiście opcja głównie dla maluchów i dzieciaków - lonżowanie, lekcje z instruktorem oraz samodzielne jazdy na maneżu oraz wycieczki terenowe. Z uwagi na niepowtarzalny urok nadwiślańskich terenów, takie wyprawy mają w sobie niezwykłą magię - zwłaszcza w dobranym towarzystwie.

Cennik

Oprowadzanie na lonży - 40 zł za pół godziny

Zajęcia i jazda na ogrodzonej ujeżdżalni - 40 zł za godzinę

Jazdy terenowe i wycieczki w plener - 50 zł za godzinę

Oprowadzanie na kucyku - 10 zł za 10 minut

Mini przewodnik

Gospodarstwo agroturystyczne, w którym bardzo istotne jest funkcjonowanie ośrodka jeździeckiego. Nauka podstaw (m.in. na lonży i po maneżu) oraz przeznaczone dla bardziej zaawansowanych terenowe jazdy, oferowane przez Stajnię Pod Tężniami, zapewniają niepowtarzalne wrażenia - zarówno dzięki znacznej liczbie koni, jak też malowniczym krajobrazom nad Wisłą.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja