Rancho Pod Olszyną

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Ośrodek sportów konnych (i nie tylko) położony na skraju malowniczego kujawskiego lasu, który w ostatnich latach przecięła Autostrada Bursztynowa. Stosunkowo bliskie sąsiedztwo takiej drogi zapewne nie pozostało bez wpływu na funkcjonowanie rancza “Pod Olszyną”.

Zajęcia dla początkujących i uczestników obozów - rancho specjalizuje się w organizowaniu większych obozów dla grup zorganizowanych - odbywają się w zadaszonej i ogrzewanej, nowoczesnej ujeżdżalni bądź na zewnętrznym, zraszanym wodą padoku. Dzięki temu ośrodek działa sprawnie przez okrągły rok. “Pod Olszyną” posiada certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego kat. II, posiada uprawnienia do przeprowadzania egzaminów na odznaki PZJ. Gospodarze przywiązują dużą wagę do osób niepełnosprawnych - tutaj jeżdżący na wózkach mają doskonałe warunki ku temu, aby spróbować jazdy w siodle.

Ofertę ośrodka uzupełniają kuligi, bryczki, ścieżka edukacyjna pt. “Koń w służbie człowieka”, kursujące po Ciechocinku konne tramwaje oraz… strzelnica - do wyboru wiatrówki oraz łuki.

Mini przewodnik

Położony na skraju pięknego lasu - od niedawna również niedaleko ruchliwej autostrady - ośrodek jeździecki. Przyjazny początkującym, a także osobom niepełnosprawnym. Rancho “Pod Olszyną” posiada certyfikat kat. II, przyznawany przez Polski Związek Jeździecki. Dodatkowo gospodarze proponują przejażdżki bryczkami, konnymi tramwajami, kuligi i strzelnicę.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja