Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Ciechocinka do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Ciechocinka, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Prowadząc biznes hotelarski w Ciechocinku z pewnością potrzebujesz funkcjonalnego programu, który pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne wprowadzanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją zaakceptować błyskawicznym przelewem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje wyróżnione są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i jasne rozliczenia, w których ryzyko pomyłki ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z obliczaniem cen rezerwacji.


Zdecydowanym ułatwieniem jest też wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich komunikatów między recepcjonistami. Pracę ułatwiają również komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania właściwych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również możliwość dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 13:21:00

Komentarze (3)
Pensjonat*** Karkonoski SPA
19.11.2015 15:55

e-ciechocinek.pl

Pensjonat*** Karkonoski SPA
19.11.2015 15:56

Mamy okazję korzystać z NFhotel już od paru miesięcy i w naszym obiekcie faktycznie sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu bardzo użyteczny program, przede wszystkim prosty w obsłudze, z klarownymi warunkami korzystania i co ważne - bezpłatny! Bardzo usprawnia nam zarządzanie. Polecamy!

Bałtyk Resort
19.11.2015 15:57

W naszym obiekcie używamy NFhotel i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się bardzo funkcje dodatkowe, przede wszystkim komunikator, których nie zauważyliśmy wcześniej w innych programach recepcyjnych. Rezerwacje dodawane są błyskawicznie, więc wszystko odbywa się naprawdę zwinnie.

Dodaj komentarz